Имате прашање?Јавете ни се:+86 13660586769

Комплетен LCD за MIUI Xiao mi 8 pro Сосема ново црно

Краток опис:

ОПИС: Kseidon обезбедува делови за мобилни телефони со врвен квалитет за VTWS-5 безжични Bluetooth слушалки, црна замена.Детали: 1. 100% сосема нов и никогаш не користен LCD склоп за сите LCD екрани, без мртви пиксели 2. Нов LCD, се користи за поправка на замена на вашиот погрешен, оштетен, испукан, непрепознатлив LCD екран, екран на допир/предно стакло.3. Доаѓа со заштитен пластичен филм на екраните и безбедно пакување.


Детали за производот

Фабрички информации

Ознаки на производи

ОПИС:
Kseidon снабдува делови за мобилни телефони со врвен квалитет за VTWS-5 безжични слушалки за Bluetooth црна замена.
Детали:
1. 100% сосема нов и никогаш не користен LCD склоп за сите LCD екрани, без мртви пиксели
2. Нов ЛЦД, се користи за поправка на вашиот погрешен, оштетен, испукан, непрепознатлив ЛЦД, екран на допир/предно стакло.
3. Доаѓа со заштитна пластична фолија на екраните и безбедно пакување
4. Фабрички набавки и прилагодени производи големо количество на залиха
5. Тројно КК пред испорака и 100% добро работи
6. Испорака во 2 работни дена по потврдување на уплатата
7. Одлична услуга по продажбата
8. Совршено е компатибилен со VTWS-5 Wireless Bluetooth Headset Black
9. Ние сме на големо со делови и додатоци за мобилни телефони.
Гаранција:
6-12 месеци Гаранција за различни артикли од KSEIDON
Опсег на гаранција како подолу:
Невештачки изглед или функција неисправна
Со печат Ксејдон
Во рамките на гарантниот рок
Инсталирањето на кој било нов дел треба да го направи професионално лице за одржување.KSEIDON не е одговорен за каква било штета предизвикана Неправилна инсталација.
Услуга по продажба
Any urgent issue, please contact us at any time: flora@kseidon.com, whatsapp:+86 18588730850, skype: flora_1377

 • Претходно:
 • Следно:

 • Сите наши артикли се продаваат само на големо, а не на мало.

  Ви благодариме за разбирањето!

  :)

  Што можете да добиете ако работите со нас

  Врвен квалитет

  ▷ Директна фабрика, големопродажна цена

  ▷ Прилагодени производи

  ▷ Доволна залиха

  ▷ Троен КК

  Фабрички шоу

  ▷ Филијалите на Kseidon се наоѓаат и во Шенжен и во Гуангжу, напредната производствена опрема и високата технологија ни овозможуваат да им обезбедиме на клиентите ширум светот одлични решенија за додатоци за мобилни телефони.

  1541212

  Кликнете овде за мдетали за тестирање на рудата

  Се прикажуваат некои сертификати

  ▷ Силата ни овозможува да бидеме сигурни во снабдувањето со резервни делови за мобилни телефони.

  检测报告

  Детали за пакетот

  ▷ Гарантираме дека секој пакет што ќе пристигне кај вас ќе биде во добра состојба.

  Domestic Lcd Packaging Process

  Кликнете овде за повеќе детали за пакетот

  Брза испорака

  ▷ Поддршка на DHL, EMS, Fedex, UPS и TNT.

  ▷ Достава за 2 работни дена по потврдувањето на уплатата.

  快递

  Кликнете овде за повеќе детали за испорака

  Услови на плаќање

  ▷ Поддршка платена со жичен трансфер, Western Union и Paypal.

  payment terms p

  Гаранција

  ▷ Обезбедени се 6-12 месеци гаранција.

  warranty P

  Кликнете за да прочитате повеќе за гаранцијата на Kseidon

  Одлична услуга

  ▷ Задоволството на клиентите е наш главен приоритет.

  serivice p

  Како да поставите нарачка?

  Кликнете овде за да дознаете повеќе

  Скенирајте QR код или кликнетеовдеза да го добиете Е-Каталогот

  E-Catalog小

  Забелешка

  Инсталирањето на секој нов дел треба да го изврши стручно лице.

  KSEIDON не е одговорен за каква било штета предизвикана од неправилна инсталација.