Keni një pyetje?Na telefononi:+86 13660586769

Ekrani LCD Huawei P40 PRO Zëvendëson dixhitalizuesin për shitësin me shumicë të ekraneve me prekje Kseidon

Përshkrim i shkurtër:

Zëvendësimi i ekranit LCD për Huawei P40 PRO Zëvendësimi i ekranit me prekje LCD krejt të re për Huawei P40 PRO Rezolucioni i lartë, xham superior, ekran i përgjegjshëm me prekje 3D, instalim i lehtë.Test i trefishtë përpara dërgesës Zgjedhje perfekte për punën riparimi të zëvendësimit të ekranit me prekje të celularit Emri i parametrit Asambleja e ekranit me prekje LCD Modeli Huawei P40 PRO Madhësia 158,2 x 72,6 x 9 mm (6,23 x 2,86 x 0,35 in) Ngjyra e zezë Rezolucioni 1200 x 2640 Lloji i ekranit Garancia 6-12 muaj...


 • Dimensioni:158,2 x 72,6 x 9 mm (6,23 x 2,86 x 0,35 inç)
 • Lloji i ekranit:LCD
 • Ngjyrë:E zezë
 • Komponenti:Xhami i përparmë, ekran me prekje, ekran LCD, dritë prapa, kornizë
 • Përputhshmëria:Për Huawei P40 PRO
 • Sasia minimale e porosisë:5 copë dhe shuma totale është jo më pak se 300 dollarë.
 • Lloji i shitjes:Me shumicë (jo me pakicë)
 • Detajet e produktit

  Informacioni i fabrikës

  Etiketat e produktit

  Zëvendësimi i ekranit LCD për Huawei P40 PRO

  2

  Krejt e re

  Zëvendësimi i ekranit me prekje LCD përHuawei P40 PRO

  Rezolucioni i lartë, xhami superior, ekran i përgjegjshëm me prekje 3D, instalim i lehtë.

  Test i trefishtëpara dërgimit

  Zgjedhja e përsosur për punë riparimi të zëvendësimit të ekranit me prekje të celularit

  Parametri

  Emri Montimi i ekranit me prekje të ekranit LCD
  Model Huawei P40 PRO
  Madhësia 158,2 x 72,6 x 9 mm (6,23 x 2,86 x 0,35 inç)
  Ngjyrë E zezë
  Rezolucioni 1200 x 2640
  Lloji i ekranit LCD
  Garanci 6-12 muaj
  Certifikata ISO9001, CE, CCC, ROHS
  Paketa Qese flluskë, kuti letre

  gttrh

  Detajet

  Foto 100% reale e realizuar nga Kseidon

  Çdo sjellje e gjetur për vjedhjen e fotografive do të hetohej

  3 6 1 4 5

  Model

  Për Huawei P40 PRO Black

  p40pro-agarwal-lead

  Përdorimi

  Për zëvendësimin e pikselit të plasaritur, të thyer, të vdekur, të dëmtuar, probleme me përgjigjen me prekje, probleme me ngjyra të gabuara, probleme jofunksionale të ekranit LCD me prekje të Huawei P40 PRO.

  Tregu

  Si një shitës kryesor me shumicë për pjesët e ndërrimit të celularëve, rrjetet e shitjeve të Kseidon kanë mbuluar mbi 100 vende në botë.

  凡科快图导出20201103-122535

  Si një furnizues profesionist, cilat janë avantazhet e Kseidon?

  Bashkëpunojnë drejtpërdrejt meFabrikapër të kursyer kosto shtesë dhe për t'ju ofruar çmimin më të arsyeshëm të shitjes me shumicë

  Aftësia për të ofruarProdukte të personalizuara

  Të jetë në gjendje të sigurojëStoku i mjaftueshëmkur te duash

  QC e trefishtëmund të sigurohet përpara dërgesës

  Certifikatat siCE, ROHS,KKKdheISO 9001janë në dispozicion

  Me eksperiencëTeknikët

  Zotërimi i të gjitha grupeve tëPajisjet e prodhimit

   

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Të gjithë artikujt tanë shiten vetëm me shumicë, jo me pakicë.

  Faleminderit për mirëkuptimin!

  :)

  Çfarë mund të merrni nëse punoni me ne

  Cilësi e Lartë

  ▷ Fabrika e drejtpërdrejtë, çmimi me shumicë

  ▷ Produkte të personalizuara

  ▷ Stoku i mjaftueshëm

  ▷ QC e trefishtë

  Shfaqja e Fabrikës

  ▷ Degët e Kseidon ndodhen si në Shenzhen ashtu edhe në Guangzhou, pajisjet e avancuara të prodhimit dhe teknologjia e lartë na mundësojnë t'u ofrojmë klientëve në mbarë botën zgjidhje të shkëlqyera për aksesorët e telefonave celularë.

  1541212

  Klikoni këtu për mdetajet e testimit të xeheve

  Shfaq disa certifikata

  ▷ Forca na lejon të jemi të sigurt në furnizimin e pjesëve rezervë të celularëve.

  检测报告

  Detajet e paketës

  ▷ Ne garantojmë se çdo paketë që arrin tek ju do të jetë në gjendje të mirë.

  Domestic Lcd Packaging Process

  Klikoni këtu për më shumë detaje të paketës

  Dorëzimi i shpejtë

  ▷ Mbështet DHL, EMS, Fedex, UPS dhe TNT.

  ▷ Dorëzimi në 2 ditë pune pas konfirmimit të pagesës.

  快递

  Klikoni këtu për më shumë detaje të transportit

  Kushtet e pagesës

  ▷ Mbështetje e paguar nga Wire Transfer, Western Union dhe Paypal.

  payment terms p

  Garancia

  ▷ Sigurohen 6-12 muaj garanci.

  warranty P

  Klikoni për të lexuar më shumë rreth Garancisë së Kseidon

  Shërbim i shkëlqyer

  ▷ Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë kryesor.

  serivice p

  Si të vendosni porosinë?

  Klikoni këtu për të ditur më shumë

  Skanoni kodin QR ose Klikonikëtupër të marrë E-Katalogun

  E-Catalog小

  shënim

  Instalimi i çdo pjese të re duhet të bëhet nga person profesionist.

  KSEIDON nuk mban përgjegjësi për asnjë dëmtim të shkaktuar nga instalimi i gabuar.